Distribütörlüklerimiz

Festo

Festo, dünya çapında lider otomasyon teknolojisi tedarikçisi ve endüstriyel eğitim ve öğretim programlarında performans lideridir. Hedefimiz: müşterilerimizin üretkenliklerini ve rekabet güçlerini en üst düzeye çıkarmaktır.

Pakkens

PAKKENS, mevcut iş kollarındaki varlığını sürekli güçlendirmenin yanı sıra, stratejik büyüme ve sürdürülebilirlik planları çerçevesinde, katma değeri yüksek ve yenilikçi ürünlerin tasarım ve üretimi için yatırımlarını sürdürmektedir.

Winman

İnovasyon ve gelişmeye önem veren winman, kurmuş olduğu Ar-Ge Bölümü'nün de katkısıyla bir çok üründe Endüstriyel Tasarım, Faydalı Model ve Patent hakkına sahiptir.

Tst Quick Kaplin

1989 yılından bu yana Türkiye'deki lider hızlı bağlantı elemanları üreticisi olup, dünya çapında pazarların ihtiyacını yüksek kalitedeki ürünleriyle, şubelerinin ve distribütörlerinin üstün hizmet kalitesiyle tst markası ile sağlamaktadır.

Ktr

Kuruluşundan beri KTR ailesi neredeyse her alanda durmadan büyümeye devam ediyor. Yenilikçi kapasitesi ve güçlü öncü ruhu o zamandan beri KTR’nin itici gücü olmuştur.

SMS - Tork

Türkiye’den akışkan kontrol teknolojileri alanında bir dünya markası çıkarmayı hedefleyen TORK ekibi bu alandaki çalışmalarını büyük bir heyecan ile sürdürmektedir.

Sick

Teknoloji ve pazar lideri olan SICK firması, sensör zekası ve aplikasyon çözümleri ile insanların kazalara karşı korunması ve çevre hasarlarının önlenmesi için güvenli ve verimli kontrol prosesleri bakımından mükemmel bir temel oluşturur.

Vmeca

VMECA, 22 Mayıs 1991'de kuruldu. VMECA, mükemmel müşteri hizmeti vermek için çaba göstermeye devam etti ve güvenilir, yüksek kaliteli ürünler sundu. Bu, VMECA'nın 15 Ekim 2001'de Almanya'da (V'tec VakuumTechnik GmbH (şu anda şirketin adı VMECA GmbH olarak değiştirildi)) Kore dışındaki ilk şubesini büyütmesine ve inşa etmesine izin verdi.

Pemaks

En ileri teknolojileri ve güncel üretim tekniklerini, müşteri odaklı bir ticari yaklaşımla harmanlayan Pemaks, sadece Türkiye` nin değil, dünyanın sayılı pnömatik silindir üreticilerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Hidro Kontrol

Bünyesinde hidrolik ve pnömatik alanda bulunan markaları ve güçlü stok yelpazesi ile sektörünün öncü firmalarındandır.